Par mums

Mēs netirgojam. Mēs pārdodam!

Clartey’s ir nekustamo īpašumu izsoļu vietne, kas dod iespēju jebkuram īsā laikā nopirkt sev vai pārdot savu nekustamo īpašumu.

Mūsu komandu veido profesionāli speciālisti, kuriem ir liela pieredze nekustamo īpašumu pārdošanas un mārketinga jomā.KĀ IEGĀDĀTIES NEKUSTAMO ĪPAŠUMU

 1. REĢISTRĒJIES IZSOĻU VIETNĒ

  Izsolē var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona. Reģistrējoties lietotājs apstiprina un piekrīt izsoles rīkošanas noteikumiem.

  Check
 2. PIEDĀVĀ SAVU CENU

  Atrodi vēlāmo objektu izsoļu vietnē Clartey’s un registrē savu dalību, lai varētu veikt solīšanu. Reģistrācijas apliecinājumu saņemsi savā epastā.

  Check
 3. UZVARI IZSOLI

  Ja šīs izsoles beigās esat piedāvājis visaugstāko cenu par Izsoles objektu, tad Jūs esat uzvarējis izsolē.

  Izsoles objekta īpašnieks 3 darba dienu laikā pēc izsoles beigām pieņem lēmumu par objekta pārdošanu par Jūsu uzsolīto cenu.

  Check
 4. IEGĀDĀJIES OBJEKTU

  Saņemot objekta īpašnieka piekrišanu darījumam, Jūs saņemsiet rēķinu par drošības naudas iemaksu. Pēc drošības naudas iemaksas - varēsiet noslēgt darījumu ar Izsoles objekta īpašnieku.

  Pirkuma darījumu iespējams finansēt ar Banku vai citu kreditoru atbalstu.

  Check

KĀ PĀRDOT NEKUSTAMO ĪPAŠUMU

 1. SLĒDZ LĪGUMU AR CLARTEY’S

  Lai izliktu izsolē savu nekustamo īpašumu, slēdz līgumu ar Clartey’s.

  Check
 2. OBJEKTA PUBLICĒŠANA

  Clartey’s publicē Jūsu izsolāmo objektu savā vietnē. Potenciālie pircēji veic savus solījumus, tādejādi nosakot objekta augstāko cenu.

  Check
 3. IZSOLES NOSLĒGŠANA

  Pēc izsoles beigām saņemsiet informāciju par tās rezultātiem. Trīs dienu laikā Jums ir jāpieņem lēmums vai pārdot klientam šo objektu par uzsolīto cenu, vai atteikt.

  Check
 4. DARĪJUMA NOSLĒGŠANA

  Ja piekritīsiet izsolē uzsolītajai summai, solītājam būs jāiemaksā drošības nauda. Pēc tās apmaksas varēsiet noformēt darījumu.

  Check
Reģistrēties

Mūs vari atrast šeit